#MISAGABrunchGuide

Heading

Add a sentence of overlay text to your image

Dołącz do Misaga Brunch Club! Zapisz się do newslettera i skorzystaj z naszych poradników, otrzymaj dostęp do ekskluzywnych poleceń, zobacz backstage tworzenia marki i zainspiruj sie stylizacjami naszych #MISAGAGirls!

#MISAGABrunchGuide

Jeśli wciąż czekasz na specjalną okazję, aby użyć “tych perfum”, odliczasz dni do urodzinowego obiadu z przyjaciółmi to… przestań! Życie naprawdę jest zbyt krótkie, aby radość odkładać na później. Nawet z małych chwil czy drobnych przyjemności dla siebie. Porozmawiaj z nami o tych drobnostkach, które tak jak brunch z przyjaciółką, czy bukiet kwiatów mogą pojawić się w twoim życiu na co dzień. Wystarczy, że im na to pozwolisz. 

 
   
     
brunch – określenie to powstało z połączenia dwóch angielskich słów – breakfast, czyli śniadanie i lunch, czyli wczesny obiad. Posiłek ten łączy więc zarówno dania śniadaniowe, jak i obiadowe.
 
 
 
Dla nas brunch to nie tylko posiłek, a okazja do celebrowania. Co świętujemy? Spotkanie z przyjaciółmi, ulubiony avocado toast na talerzu, czy nowy look z MISAGA. Wolność menu inspiruje nas także do śmiałych wyborów modowych. Przeglądając Instagrama myślisz – jak w tym jeść? Spokojnie – my też. Nasze brunchowe spotkania stoją więc pod hasłem athleisure, czyli sportowej wygody, która pozwala nam nie tylko dobrze wyglądać, ale także cieszyć się komfortem bez ograniczeń w każdym momencie.  Spotkanie z przyjaciółmi z rana i maraton po południu?
Z MISAGA zrobisz to wszystko!
 
 
  
A jeśli szykujesz się na run po topowych miejscówkach na brunch, skorzystaj z mapy lokali od naszych it girls
   

Brunch is the statement 

Ubrania powinny towarzyszyć nam w codziennych czynnościach, a nie je ograniczać. Z tą myślą powstaje każda kolekcja MISAGA, w tym ta, poświęcona idei slow mornings i celebracji brunchu. Stawiasz na wygodę i potrafisz ograć każdy dres? A może sportowy look przełamujesz ciekawą biżuterią? Nie ważne jak to robisz, jeśli czujesz się komfortowo, robisz to dobrze.

   

     
Po więcej inspiracji na brunch obserwuj MISAGA na Instagramie